fitnessامروزه با توجه به شرایط نامطلوب سلامت جسمانی و روحی از جمله افسردگی، نداشتن مهارت در  روابطهای فردی، کم تحرکی، تغذیه ناسالم در جامعه بروز بیماریهای روحی، فلبی عروقی، گوارشی و … افزایش یافته است. داشتن عادات نامطلوب غذایی و نداشتن تحرک و ورزش و نشاط کافی در زندگی روزمره منجر به اختلالات متابولیک مثل چاقی و نداشتن اندامی متناسب و در نتیجه ایجاد بیماریهای مختلف است.

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و در صورت بروز بیماری درمان موثر و کارآمد اهمیت بسیاری دارد. از این رو تصمیم گرفته ایم با ارائه روشهای پیشگیری و درمان چاقی و اختلالات متابولیک و تغذیه ای بر اساس روشهای علمی و آکادمیک گامی موثر در بهبود و ارتقاء کیفیت زندگی افراد برداریم. داشتن اندامی متناسب و روحیه ای سرزنده ریشه بسیاری از بیماریهای امروزی را می خشکاند.

این کلینیک با داشتن متخصصین و کارشناسان مجرب و کارآزموده و با استفاده از بهترین و مجهز ترین دستگاههای اندازه گیری قد ، وزن ، توده بدنی ، توزیع چربی در بدن ، تعیین چربی احشایی ، تراکم ماهیچه و آب در قسمتهای مختلف بدن و نیز سایر آزمایشات بالینی ، جمله موارد زیر را انجام می دهد:

  • آنالیز وزن و چربی
  • تغذیه و رژیم درمانی
  • طب ورزشی
  • درمان سلولیت
  • جراحی چاقی های موضعی
  • جراحی چاقی مفرط

دستگاه آنالیز بدن چیست؟

دستگاه آنالیز بدن

دستگاه آنالیز بدن

بدن انسان از اجزاء مشخص و عناصر متمایز تشکیل شده است و به دو گروه عمده تقسیم میشود.بافت چربی و سایر بافت‎ها.

سایر بافت‎ها از پروتئین، آب و مواد معدنی تشکیل شده اند.پروتئین اصلی ترین جزء تشکیل دهنده عضله و مواد معدنی به طور عمده در استخوان ها یافت می‎شوند.

آب بدن به دو نوع درون سلولی و برون سلولی تقسیم می‎شوند.آب درون سلولی به سلول حجم می‎دهد و آب برون سلولی در خون، دستگاه لنفاوی و … وجود دارد. حجم سلولی بدن از مجموع آب درون سلولی و بافت‎های فعال بدن تشکیل شده است.

به دلیل اینکه این نسبت‎ها در افراد سالم درست می‎باشد، اگر ما نسبت نا مناسبی در بدن افراد پیدا کنیم می‎توانیم به کمک اطلاعات به دست آمده ، دلیل مشکل جسمی فرد و عدم تناسب اندام ایشان را متوجه شده و نسبت به درمان آن اقدام کنیم.