about-us-2

پلی کلینیک شبانه روزی ساج در سال ۱۳۸۷ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای ارتقاءسطح سلامت و تندرستی در شهر تهران تاسیس و شروع به فعالیت نموده است . مهمترین سیاست این مرکز درمانی ارائه خدمات بخش سلامت بصورت شبانه روزی به همشهریان عزیز با بالاترین سطح کیفی می باشد و سعی گردیده است که همواره خدمات رسانی به مراجعین این مرکز همگام با استانداردهای روز جهان در حیطه سلامت و تندرستی باشد و از این رو همواره در حال ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت خدمات دهی به همشهریان عزیز می باشیم.

شایان ذکر است که در راستای امر اشتغال زایی و سیاست دولت محترم این مرکز توانسته است بیش از ۱۰۰ فرصت شغلی فراهم نماید و از همکاران محترم پزشک و دندانپزشک و پرستار و مامایی و پرسنل تخصصی جدید پاراکلینیک دعوت به همکاری بعمل آمده است. این مرکز شامل بخش های اورژانس شبانه روزی – جراحی های سر پایی – کلینیکهای تخصصی و فوق تخصصی- کلینیک تناسب اندام -کلینیک دندانپزشکی عمومی و تخصصی – داروخانه شبانه روزی – آزمایشگاه –رادیولوژی- فیزیو تراپی – بینایی سنجی – شنوایی شناسی – نوار قلب و لیزر ، میکرو درم ، آنالایزر بدن ، اکوکاردیوگرافی ، هولتر – کلیه دستگاهای لاغری – کرایو لیپولیزر و … می باشد بیش از ۴۰ پزشک عمومی – متخصص و فوق تخصصی در این مرکز مشغول به درمان مراجعه کنندگان می باشد که از این تعداد ۱۷ نفر عضو هیات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور می باشند و مابقی پزشکان نیز دارای رتبه های علمی و پژوهش معتبر کشوری و خارج کشور می باشند.
در جذب پرسنل بخش درمان واطلاع رسانی این مرکز نیز همواره سعی شده که مجرب ترین،بهترین و دلسوزترین افراد در امر خدمات رسانی و پاسخگویی بکار گرفته شود.
در خصوص تجهیزات این مرکز همواره به کیفیت و برند برتر توجه شده است و تمامی تجهیزات و وسایل مصرفی این مرکز دارای استاندارد جهانی و مورد تائید وزارت بهداشت و درمان می باشد و هرگز از وسایل و تجهیزات نامرغوب و غیر استاندارد استفاده نمی شود.
مهمترین افق پیشروی این مرکز کسب رضایتمندی مراجعین محترم و تکریم بیماران در راستای ارائه خدمات درمانی هر چه بهتر می باشد امید است با استفاده از راهنمایی و پیشنهادات سازنده کارکنان و مراجعین محترم در راه رسیدن به مقصود ما را همراهی فرمائید.

دکتر آرمان آقایی
مدیر عامل کلینیک شبانه روزی ساج