از پزشکان و داروسازان کلینیک ساج به مناسبت هفته پزشک و داروساز تجلیل گردید

همزمان با فرا رسیدن اول و پنجم شهریور ماه مصادف با روز پزشک و داروساز ، مراسم تقدیر از همکاران پزشک و داروساز در کلینیک شبانه روزی ساج برگزار شد.

گفتنی است این مراسم که با حضور مدیر عامل و تنی چند از اعضای هیئت مدیره کلینیک برگزار شد هدایایی به رسم یادبود و به پاسداشت خدمات متعهدانه پزشکان محترم کلینیک، به ایشان تقدیم شد.

دکتر آقایی مدیر عامل مجموعه در این مراسم با اشاره به خدمات متعهدانه تمامی همکاران و به خصوص پزشکان محترم کلینیک در ایام همه گیری ویروس کرونا، خدمات این عزیزان را قابل ستایش توصیف کرد و اظهار داشت: در روزها و ماه های پر فراز و نشیبی که پشت سر گذاشتیم پزشکان محترم کلینیک با ایثار، تعهد و علاقه به خدمت رسانی به مردم پرداختند و در این میان اگرچه خودشان آسیب دیدند اما اجازه ندادند که به کسی آسیبی برسد و این چیزی نیست جز جلوه کامل ایثار و از خود گذشتگی.

شایان ذکر است که در این مراسم که با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی ، هدایایی نیز به جهت قدردانی از زحمات آقایان دکتر آرمان آقایی مدیر عامل کلینیک و دکتر پیمان آقایی عضو هیئت مدیره و هیئت موسس مجموعه، از طرف پرسنل و اعضای کلینیک به حضور این بزرگواران تقدیم شد.

عکس یادبود با پزشکان محترم ، پایان بخش این مراسم بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.