معاونت آموزشی بیمارستان بقیه ا… با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی شاهد و شهید بهشتی برگزار می کند:

معاونت آموزشی بیمارستان بقیه ا… با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی شاهد و شهید بهشتی برگزار می کند:
وبینار درمان و مدیریت سرطان پستان HER2 مثبت متاستاتیک
معاونت آموزشی بیمارستان بقیه ا… با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی بقیه ا…، شاهد و شهید بهشتی وبینار مجازی درمان و مدیریت سرطان پستان HER2 مثبت متاستاتیک را برگزار می نماید.
دکتر آرمان آقایی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی کبد، دکتر سکینه ابراهیمی فوق تخصص خون و سرطان بالغین، دکتر رضا آقا بزرگی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا… و فوق تخصص خون و سرطان بالغین، دکتر علیرضا سعادت عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه ا… و فوق تخصص خون و آنکولوژی و دکتر سید امیر انواری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سخنرانان این وبینار خواهند بود که به تبیین و تشریح موضوعات تخصصی در رابطه با درمان و مدیریت سرطان پستان HER2 مثبت متاستاتیک خواهند پرداخت.
گفتنیست شرکت در این وبینار دارای امتیاز بازآموزی بوده و حضور در آن به فوق تخصصین خون و سرطان بالغین، فوق تخصصین جراحی عروق، متخصصین جراحی عمومی و زنان و زایمان و همچنین متخصصین رادیولوژی و کلیه فراگیران پزشکی اعم از دستیار، کارورز و کارآموز توصیه می شود.

علاقه مندان جهت شرکت دراین رویداد تخصصی می توانند از طریق وب سایت www.ircme.ir اقدام نمایند.
شایان ذکر است وبینار درمان و مدیریت سرطان پستان HER2 مثبت متاستاتیک 30 دی ماه 1400 از ساعت 10:45 لغایت 13:30 برگزار خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *