تقدیر یک هنرمند نقاش از زحمات اعضای کادر درمان در دوران شیوع ویروس کرونا

 

کلینیک ساج از آغازین روزهای شیوع ویروس کووید 19 در کشور، به همت پرسنل توانمند و متعهد خود و با بهره گیری از به روزترین و مجهز ترین تجهیزات رادیولوژی و آزمایشگاهی، اقدام به ارائه اقدامات تشخیصی در رابطه با ویروس کرونا، به شهروندان عزیز تهرانی نموده است.

 

به گزارش واحد ارتباطات مردمی کلینیک ساج، دکتر آرمان آقایی، مدیر عامل این کلینیک ضمن بیان این توضیحات در رابطه با عملکرد نیروهای درمانی در این مجموعه اظهار داشت: پس از گسترش و همه گیری ویروس کرونا در کشورمان، در روزهای پایانی سال 1398 و حتی در ایام تعطیلات عید نوروز و روز ها و ماه های پس از آن، پرسنل متعهد کلینیک ساج اعم از پزشکان و پرستاران به صورت داوطلبانه و به دور از هرگونه اجباری، حضوری تمام وقت در مجموعه داشته و به ارائه خدمت به شهروندان محترم پرداخته اند.

 

وی ادامه داد: این میزان از تعهد و مسئولیت پذیری بدون شک قابل تحسین و ستایش است. کما این که طی این روزها نیز شهروندان محترم و افرادی که از خدمات تشخیصی این کلینیک در رابطه با ابتلا یا عدم ابتلا به ویروس کرونا، استفاده کرده اند، با محبت های مادی و معنوی خود پرسنل و مدیران این مجموعه را مورد لطف خود قرار داده اند.

 

دکتر آقایی افزود: موارد متعددی از کمک های مردمی اعم از کمک های نقدی و یا غیر نقدی نظیر تجهیزات پیشگیرانه (ماسک، دستکش و …) به واسطه لطف مردم عزیز و قدرشناس کشورمان، تا کنون به مراکز مختلف درمانی ارسال شده است که در نوع خود جای تحسین دارد.

 

مدیر عامل کلینیک ساج در ادامه به تقدیر جالب توجه یک هنرمند نقاش از پرسنل این کلینیک اشاره کرد و توضیح داد: اما در مورد کلینیک ساج، شاهد نوعی تقدیر متفاوت و منحصر به فرد بودیم. آقای مرتضی رضایی هنرمند نقاشی که از یکی از مراجعین محترم کلینیک هستند، در حرکتی فرهنگی و نوع دوستانه، تعدادی از آثار و نقاشی های نفیس خود را طی مراسمی با حضور مدیران کلینیک ساج به رسم تقدیر و تشکر، به پرسنل متعهد این مجموعه، اهدا نمود.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از این حرکت انسانی، از ادامه این جریان خبر داد و گفت: آقای رضایی و تنی چند از همکاران هنرمند ایشان اعلام کرده اند که تصمیم دارند تعداد 750 اثر هنری خود را برای تشکر از زحمات کادر درمان، به جامعه شریف پزشکان و پرستاران تقدیم نمایند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *