آزمایشگاه کلینیک شبانه روزی ساج آماده ارائه به روز ترین خدمات آزمایشگاهی/ خدمات دهی ویژه به مراجعین در دوران شیوع ویروس کرونا

آزمایشگاه کلینیک شبانه روزی ساج، به عنوان یکی از به روز ترین مراکز ارائه خدمات  تخصصی و فوق تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات روز دنیا، مبتنی بر اتوماسیون کامل آزمایشگاهی، آماده ارائه کلیه خدمات کلینیکال و پاتولوژی به مراجعین حضوری ، شرکتها و ارگانها می باشد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی کلینیک شبانه روزی ساج، آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی این مجموعه با بیش از 14 سال سابقه در ارائه خدمات تشخیصی به هم وطنان محترم، با بهره مندی از کادر مجرب و زبده ترین کارشناسان علوم آزمایشگاهی و با تکیه بر تجهیزات کارآمد قابلیت انجام آزمایش های مختلف و جوابدهی در کوتاهترین زمان ممکن را دارا می باشد. از این رو همواره صحت و دقت تست های انجام شده توسط این مرکز مورد تایید مراجع ارشد نظارتی قرار داشته است.

شایان ذکر است که در دوران شیوع ویروس کرونا، این آزمایشگاه به منظور تسهیل در جوابدهی، امکاناتی نظیر جوابدهی آنلاین، جوابدهی مجازی (واتساپ) و همچنین ارسال پیک رایگان در محدوده را در دستور کار خود قرار داده است. همچنین امکان نمونه گیری در منزل توسط مجرب ترین و زبده ترین کارشناسان هم برای متقاضیان محترم فراهم شده است.

انجام کلیه آزمایش های پیش از بارداری، آزمایش های مربوط به غربالگری های سه گانه، غربالگری نوزادان، تست پاپ اسمیر، کلیه آزمایش های مربوط به غدد،تومور مارکرها، شمارش سلول ها و پلاکت ها، تست های تخصصی خون شناسی و تست های مربوط به انعقاد خون، تست های مربوط به سیستم ایمنی بدن، تست های تخصصی روماتولوژی، پنل های اختصاصی بیماری های ژنتیکی، آنالیز اسپرم و انجام I.U.I و… با به کار گیری پیشرفته ترین تجهیزات و سریع ترین زمان جوابدهی، بخشی از خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد.

شایان ذکر است آزمایشگاه کلینیک شبانه روزی ساج در روزهای جمعه از ساعت 9-13 آماده خدمات دهی به مراجعین محترم بوده و انجام و جوابدهی اورژانسی آزمایش هایی نظیر T3، T4، TSH، A1C، تروپونین، CPK-MB، CRP، FOB،  تیتر بتا، PSA، ferritin، CBC، P22، P2، Sle و… از جمله خدمات این مرکز به شمار می رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.